(Vyprodáno) Stříbrné visací náušnice Swarovski elements 31106.3 zelená

(Vyprodáno) Stříbrné visací náušnice Swarovski elements 31106.3 zelená

4.0 (0 Hodnocení)

Náušnice Swarovski Elements Rivoli zelené jsou vyrobeny z rhodiovaného stříbra, do kterého je vsazen jeden světle zelený krystal Swarovski o průměru 12 mm. Vybrané náušnice s délkou 21 mm jsou pro svou jednoduchost a velikost vsazeného kamene velice oblíbené .. více

Stříbrné visací náušnice Swarovski elements 31106.3 zelená

Náušnice Swarovski Elements Rivoli zelené jsou vyrobeny z rhodiovaného stříbra, do kterého je vsazen jeden světle zelený krystal Swarovski o průměru 12 mm.

Vybrané náušnice s délkou 21 mm jsou pro svou jednoduchost a velikost vsazeného kamene velice oblíbené. Také snadné a bezpečné zaklápěcí zapínání přispívá k jejich velké oblibě.

Ke každým náušnicím Swarovski od nás zdarma dostanete průhlednou dárkovou krabičkou a také certifikát prokazující pravost použitých Swarovski Elements. Šperky s krystaly Swarovski jsou v dnešní době velice populární a patří mezi nejžádanější dárky pro ženy.

Parametry

Značky: Swarovski elements
Barva: světle zelená
Druh náušnic: visací
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Zapínání náušnic: klasické (dámský patent)
Váha 2.00 g

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč