Stříbrný přívěsek Preciosa Ruby Glow 6786 63 červený

Stříbrný přívěsek Preciosa Ruby Glow 6786 63 červený

4.0 (0 Hodnocení)

Stříbrný přívěsek Preciosa Ruby Glow: zobrazený přívěsek o velikosti 35 x 13 mm je uchycený na rhodiovaném stříbře 925/1000, které je osázené drobnými broušenými křišťály v barvě krystal .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

995

Stříbrný přívěsek Preciosa Ruby Glow 6786 63 červený

Stříbrný přívěsek Preciosa Ruby Glow: zobrazený přívěsek o velikosti 35 x 13 mm je uchycený na rhodiovaném stříbře 925/1000, které je osázené drobnými broušenými křišťály v barvě krystal. Přívěsek ve tvaru slzy je vyroben z broušeného křišťálu v barvě siam a součástí přívěsku Preciosa Ruby Glow je stříbrný řetízek o délce 45 cm nebo 38 cm s prodloužením až o 7 cm. Veškeré šperky Preciosa Vám dodáme v Originální krabičce s Logem Preciosa a certifikátem kvality.

Doporučení: pokud si chcete uchovat přívěsek Preciosa Ruby Glow stále tak pěkný, jako když jste jej poprvé vytáhla z krabičky, mějte na paměti, že veškeré šperky Preciosa je potřeba odložit před spaním a neměly by se dostat do styku s:
- vodou, minerální vodou nebo slanou vodou
- parfémem nebo lakem na vlasy
- chemikáliemi nebo čístícími prostředky 

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: červená
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Délka řetízku: 45 cm
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.