Stříbrná souprava se Swarovski Elements 39117.3 magic rose

Stříbrná souprava se Swarovski Elements 39117.3 magic rose

4.0 (0 Hodnocení)

Souprava se Swarovski Elements 39117.3 magic rose: zobrazená souprava je vyrobena z rhodiovaného stříbra 925/1000 a skládá se z náušnic a přívěsku ve tvaru kolečka. Jak náušnice, tak přívěsek mají průměr 14 mm a jsou osázeny krystaly Swarovski elements v barvě magic rose .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

1 698

Stříbrná souprava se Swarovski Elements 39117.3 magic rose

Souprava se Swarovski Elements 39117.3 magic rose: zobrazená souprava je vyrobena z rhodiovaného stříbra 925/1000 a skládá se z náušnic a přívěsku ve tvaru kolečka. Jak náušnice, tak přívěsek mají průměr 14 mm a jsou osázeny krystaly Swarovski elements v barvě magic rose. Zapínání náušnic je řešno tzv. dámským patentem. Jedná se o nejčastěji používaný a velmi bezpečný způsob zapínání. K zakoupené soupravě od nás dostanete zdarma originální dárkovou krabičku a samozřejmě certifikát prokazující pravost použitých Swarovski Elements. Šperky s krystaly Swarovski patří mezi nejžádanější dárky pro ženy. Pokud tyto šperky zvolíte jako dárky pro muže, určitě budou příjemně překvapeni. 

Parametry

Značky: Swarovski elements
Barva: krystal (čirá), růžová, světle modrá
Druh náušnic: visací
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Zapínání náušnic: klasické (dámský patent)
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od Swarovski elements

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.