(Vyprodáno) Pánské hodinky Orient FEU00002F

(Vyprodáno) Pánské hodinky Orient FEU00002F

4.0 (0 Hodnocení)

Hodinky Orient Automatic patří mezi společenské hodinky, které vás nezklamou ani při lehkých sportovních aktivitách. Pouzdro hodinek je kruhové o rozměru 42 x 12 mm, vyrobené z nerezové oceli. Ocelo .. více

Pánské hodinky Orient FEU00002F

Hodinky Orient Automatic patří mezi společenské hodinky, které vás nezklamou ani při lehkých sportovních aktivitách. Pouzdro hodinek je kruhové o rozměru 42 x 12 mm, vyrobené z nerezové oceli. Ocelové pouzdro ukrývá mechanický strojek s automatickým nátahem a rezervou chodu 40 hodin.

Čas na zeleném číselníku zobrazuje dvanáct indexů zlaté barvy. Na pozici tří hodin je umístěn ukazatel data a ručičky jsou částečně potaženy luminiscenční vrstvou, která po nasvícení usnadňuje čitelnost času také ve tmě. V horní části číselníku je ukazatel měsíců, ve spodní části číselníku najdete ukazatel dne v týdnu. Číselník kryje minerální sklo.

Řemínek hodinek je vyroben z nerezové oceli, je možné ho zkrátit a zapínání je řešeno jednoduchou sponou. Kulaté Hodinky mají označení vodotěsnosti 50 M, jsou tedy voděodolné při běžném nošení (sprchování, koupání).

Pánské společenské hodinky Orient
- analogové zobrazení času
- pohon mechanicky s automatickým nátahem
- rezerva chodu 40 hodin
- vodotěsnost 50 M
- pouzdro ve tvaru kruhu
- ocelové pouzdro
- ocelové řemínek
- tmavý číselník
- číselník s indexy
- minerální sklo
- datum s ukazatelem měsíce a dne v týdnu
- rozměr pouzdra 42 x 12 mm

Parametry

Značky: Orient
Určení: Pro muže
Váha 2.00 g

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč