Dámské náramkové hodinky Festina Boyfriend Collection 20606/1

Dámské náramkové hodinky Festina Boyfriend Collection 20606/1

4.0 (0 Hodnocení)

DOPRAVA ZDARMA

Stylové dámské hodinky s perleťovým číselníkem a zirkony vás budou reprezentovat na každém kroku. .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

4 390

Dámské náramkové hodinky Festina Boyfriend Collection 20606/1

Dámské hodinky Festina s nadčasovým designem jsou ideálním doplňkem společenského i ležérního outfitu.

Společenské hodinky se zdobeným, ocelovým pouzdrem, pohání quartzový (bateriový) strojek s chronografem a 24-hodinovým číselníkem. Čas na perleťovém číselníku zobrazují zlacené indexy s luminiscencí. Číselník je krytý rovným minerálním sklem a s vodotěsností 100 M s hodinkami můžete bez obav plavat nebo šnorchlovat. Samozřejmostí je kvalitní ocelový tah.

Hodinky FESTINA jsou legendou na trhu s hodinářským zbožím. V nezaměnitelném designu hodinek se podepisuje temperament španělských designérů a prvotřídní kvalita má pevné kořeny ve Švýcarsku, kde se hodinky komponují.

 • dámské hodinky Festina
 • kolecke Boyfriend
 • analogové zobrazení času
 • napájení z baterie
 • chronograf
 • 24-hodinový číselník
 • vodotěsnost 100 M
 • ocelové pouzdro 
 • ocelový řemínek
 • perleťový číselník s indexy
 • minerální sklo
 • velikost pouzdra 38 mm
Designové hodinky Festina vám dodáme v luxusní krabičce se záručním listem a českým návodem k použití.

Parametry

Značky: Festina
Určení: Pro ženy
Barva číselníku: světlý
Druh číselníku: analogový, se znaky
Funkce: 24-hodinový číselník, stopky (chronograf)
Pohon: quartz (bateriový)
Materiál pouzdra: ocel
Řemínek: ocelový
Sklo: minerální
Vodotěsnost: 100 M (10 BAR)
Datum: NE
Příjem rádiového signálu: NE
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Technologie

Vodotěsnost 100 M (10 BAR)

100 M / 10 BAR: hodinky s tímto označením si můžete vzít bez obav do bazénu na plavání a také je můžete využít k rekreačnímu potápění bez kyslíkového přístroje neboli šnorchlování.

Pojem vodotěsnost: u hodinek obecně označuje nepropustnost vody a vlhkosti. Hodinky se dle stupně vodotěsnosti dělí do několika skupin a jsou označeny příslušným stupněm vodotěsnosti. Označení vodotěsnosti najdete buď na číselníku nebo na víčku hodinek.

Příklad: hodinky označené vodotěsností 30 M udrží tlak vody v hloubce 30 metrů. Upozorňujeme, že tyto zkoušky probíhají v laboratorních podmínkách. V reálném životě se díky pohybu vody tlaky zvyšují a reálný stupeň vodotěsnosti se v tomto důsledku snižuje, takže hodinky s označením 30 M vydrží postříkání vodou při mytí rukou či nádobí nebo zmoknutí.

Upozornění: nejčastější příčinou vniknutí vody do hodinek je povytažená korunka. Proto, pokud jdete s hodinkami plavat nebo se koupat, vždy zkontrolujte, zda není korunka povolená. Stejně tak není možné pod vodou používat tlačítka stopek, osvětlení a dalších funkcí. 

Typ strojku: quartzový (bateriový)

Quartzový strojek: zdrojem energie u hodinek s tímto typem strojku je tzv. knoflíková baterie, která v hodinkách vydrží až několik let (minimálně cca 1 rok). Energie z baterie je pomocí křemenného oscilátoru převáděna na elektrické kmity. Díky vysoké frekvenci kmitů (32 kHz) jsou quartzové hodinky velmi přesné, odchylka se pohybuje okolo jedné minuty za rok.

Upozornění: pokud je u hodinek uvedena výdrž baterie, je tento údaj vždy orientační. Skutečná výdrž baterie závisí na způsobu užívání hodinek a především pak na četnosti využívání doplňkových funkcí jako jsou stopky, osvětlení apod.

Typ skla: minerální

Jedná se o sklo s příměsí křemene tzv. křemičité sklo. Tento typ skla je odolnější vůči poškrábání a na Mohsově stupnici tvrdosti je mu přiděleno číslo 6. Minerální sklo je povrchově tvrzené, ale i tak se při běžném používání (nošení) hodinek může poškrábat. Minerální sklo je v podstatě standardem u všech běžných hodinek.

Konkávní minerální sklo: má stejné vlastnosti jako minerální sklo s tím rozdílem, že konkávní sklo je mírně vypouklé. To ovšem znamená mnohem větší náchylnost k poškrábání. Z tohoto důvodu se konkávními minerálními skly setkáváme pouze u společenských modelů hodinek.

Sférické minerální sklo: opět se jedná o sklo stejné tvrdosti jako u dvou předchozích. Rozdíl je v tom, že tento typ skla je vypouklý do tvaru čočky, která Vám usnadní čitelnost údajů na číselníku (čas, datum, den v týdnu apod.).

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.