(Vyprodáno) Stolní kyvadlové hodiny AMS 1136

(Vyprodáno) Stolní kyvadlové hodiny AMS 1136

4.0 (0 Hodnocení)

Rychlý přehled: - stolní hodiny - čas zobrazují arabská čísla - použité materiály: dřevo, sklo, kov- quartzový strojek - kyvadlové (pendlovky) - rozměr: 14 x 26 x 12 cm Stolní hodiny AMS 1136: tyto zajímavé stolní hodiny mají zakřivenou dřevěnou základnu stříbrné barvy s imitací umělé hadí kůže (barevné odlesky) .. více

Stolní kyvadlové hodiny AMS 1136

Rychlý přehled:

- stolní hodiny 
- čas zobrazují arabská čísla 
- použité materiály: dřevo, sklo, kov
- quartzový strojek 
- kyvadlové (pendlovky)
- rozměr: 14 x 26 x 12 cm

Stolní hodiny AMS 1136: tyto zajímavé stolní hodiny mají zakřivenou dřevěnou základnu stříbrné barvy s imitací umělé hadí kůže (barevné odlesky). Elegantní vzhled těchto hodin doplňuje decentní kyvadlo a kovový číselník šedé barvy. Tyto hodiny pohání quartzový (bateriový) strojek a čas je zobrazován pomocí dvanácti arabských číslic. Rozměry hodin jsou: 14 x 26 x 12 cm.

TIP:  zakoupené hodiny AMS 1136 se hodí jak do obývacího pokoje, tak kanceláře. Tyto hodiny můžete bez obav zvolit jako originální dárky pro muže. Pokud si je vyberete pro sebe, jen tak pro radost určitě se stanou nepřehlédnutelným doplňkem a stejně tak dobře budou vypadat, pokud je zvolíte jako dárky pro ženy.

Parametry

Značky: AMS.
Barva: stříbrná
Pouzdro: kov, dřevo
Příjem rádiového signálu: NE
Speciální funkce: bez speciálních funkcí
Tvar: hranaté
Typ hodin: kyvadlové hodiny (pendlovky), hodiny do obývacího pokoje, designové hodiny
Typ strojku: quartz (bateriový)
Zobrazení času: analogové
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od AMS.

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.