(Vyprodáno) Ocelové snubní prsteny SRZ4026

(Vyprodáno) Ocelové snubní prsteny SRZ4026

4.0 (0 Hodnocení)

Snubní prsteny jsou vyrobeny z vysoce leštěné chirurgické oceli 316L. Uprostřed dámského prstenu je vyfrézován zářez, který je zdoben jedním zirkonem .. více

Ocelové snubní prsteny SRZ4026

Snubní prsteny jsou vyrobeny z vysoce leštěné chirurgické oceli 316L. Uprostřed dámského prstenu je vyfrézován zářez, který je zdoben jedním zirkonem. Pánský prsten má uprostřed vyfrézovanou drážku bez kamene. Tloušťka stěny prstenu je 1,6 mm. Pánský prsten má šířku 6 mm a dámský prsten 4 mm. Tyto prsteny dodáme v libovolné velikosti a doba výroby od objednání po dodání k Vám je cca 20 pracovních dní.

Chcete si uchovat vzpomínku na tento výjimečný den? Nechte si vygravírovat datum, jméno, iniciály, citát. Klidně i celou větu. Fantazii se meze nekladou a gravírovat je možné na vnitřní i vnější stěnu prstenu 8 různými druhy fontů.

Tip: nevíte si rady s velikostí snubních prstenů? Máme pro vás pár tipů jak si vybrat správně. Pokud znáte velikost prstenu, ale nevíte si rady s výběrem materiálu, šířky nebo designu můžete se inspirovat naším průvodcem vybíráme snubní prsteny.

Přáli byste si zirkony, brilianty nebo prsten bez kamínků? To vše je možné. Napište nám vaše přání a úpravy do poznámky k objednávce. Máte speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat… rádi vám poradíme.

Ocelové snubní prsteny
- chirurgická ocel 316L

- vysoce leštěný povrch
- tloušťka stěny 1,6 mm
- šířka pánského prstenu 6 mm
- šířka dámského prstenu 4 mm

- prsteny dodáme v libovolné velikosti
- doba výroby cca 20 pracovních dní

Parametry

Značky:
Druh kamene: zirkon
Individuální úpravy prstenu: ANO
Materiál: chirurgická ocel
Povrchová úprava: lesk
Váha 2.00 g

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.