(Vyprodáno) Ocelové snubní prsteny SRZ6248

(Vyprodáno) Ocelové snubní prsteny SRZ6248

4.0 (0 Hodnocení)

Snubní prsteny jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L a mají povrch v provedení lesk / mat. Střed obou snubních prstenu je lesklý a jejich okraje jsou matné .. více

Ocelové snubní prsteny SRZ6248

Snubní prsteny jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L a mají povrch v provedení lesk / mat. Střed obou snubních prstenu je lesklý a jejich okraje jsou matné. Tyto snubní prsteny mají tloušťku stěny 1,6 mm a oba mají shodnou šířku 6 mm. Prsteny vám dodáme v libovolné velikosti a doba výroby od objednání po dodání k vám je cca 20 pracovních dní.

Chcete si uchovat vzpomínku na tento výjimečný den? Nechte si vygravírovat datum, jméno, iniciály, citát. Klidně i celou větu. Fantazii se meze nekladou a gravírovat je možné na vnitřní i vnější stěnu prstenu 8 různými druhy fontů.

Tip: nevíte si rady s velikostí snubních prstenů? Máme pro vás pár tipů jak si vybrat správně. Pokud znáte velikost prstenu, ale nevíte si rady s výběrem materiálu, šířky nebo designu můžete se inspirovat naším průvodcem vybíráme snubní prsteny.

Přáli byste si zirkony, brilianty nebo prsten bez kamínků? To vše je možné. Napište nám vaše přání a úpravy do poznámky k objednávce. Máte speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat… rádi vám poradíme.

Ocelové snubní prsteny
- chirurgická ocel 316L

- povrch v kombinaci lesk / mat
- tloušťka stěny 1,6 mm
- šířka pánského prstenu 6 mm
- šířka dámského prstenu 6 mm 

- prsteny dodáme v libovolné velikosti
- doba výroby cca 20 pracovních dní

Parametry

Značky:
Druh kamene: bez kamene
Individuální úpravy prstenu: ANO
Materiál: chirurgická ocel
Povrchová úprava: kombinace lesk/mat
Váha 2.00 g

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.