Titanové snubní prsteny STT0800

Titanové snubní prsteny STT0800

4.0 (0 Hodnocení)

Snubní prsteny mají povrch kombinovaný v provedení lesk/mat. Větší část prstenu má broušený povrch, který zjemňuje jedna leštěná drážka na okraji prstenu .. více

Dostupnost: Na objednávku

3 705

Titanové snubní prsteny STT0800

Snubní prsteny mají povrch kombinovaný v provedení lesk/mat. Větší část prstenu má broušený povrch, který zjemňuje jedna leštěná drážka na okraji prstenu. Dámský prsten má navíc do broušené části vsazen jeden zirkon. Oba snubní prsteny mají shodnou tloušťku stěny 1,6 mm, šířku pánského prstenu 5 mm a dámský prsten je široký 4 mm. Snubní prsteny jsou velice lehké a příjemné na ruce, dodáme vám je v libovolné velikosti a doba výroby od objednání po dodání k vám je cca 20 pracovních dní.

Chcete si uchovat vzpomínku na tento výjimečný den? Nechte si vygravírovat datum, jméno, iniciály, citát. Klidně i celou větu. Fantazii se meze nekladou a gravírovat je možné na vnitřní i vnější stěnu prstenu 8 různými druhy fontů.

Tip: nevíte si rady s velikostí snubních prstenů? Máme pro vás pár tipů jak si vybrat správně. Pokud znáte velikost prstenu, ale nevíte si rady s výběrem materiálu, šířky nebo designu můžete se inspirovat naším průvodcem vybíráme snubní prsteny.

Přáli byste si zirkony, brilianty nebo prsten bez kamínků? To vše je možné. Napište nám vaše přání a úpravy do poznámky k objednávce. Máte speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat… rádi vám poradíme.

Titanové snubní prsteny
- kombinovaný povrch lesk/mat
- tloušťka stěny 1,6 mm
- šířka pánského prstenu 5 mm
- šířka dámského prstenu 4 mm 

- prsteny dodáme v libovolné velikosti
- doba výroby cca 20 pracovních dní

Parametry

Značky: Zero Collection
Druh kamene: zirkon
Individuální úpravy prstenu: ANO
Materiál: titan
Povrchová úprava: kombinace lesk/mat
Váha 2.00 g
Dostupnost: Na objednávku

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.