(Vyprodáno) Titanové snubní prsteny STT3200

(Vyprodáno) Titanové snubní prsteny STT3200

4.0 (0 Hodnocení)

Snubní prsteny mají leštěný povrch a šířku 3 mm s tloušťku stěny 2,6 mm. Dámský prsten je navíc ozdoben pěti zirkony, které jsou do prstenu vsazeny rovnoměrně po celém jeho obvodu .. více

Titanové snubní prsteny STT3200

Snubní prsteny mají leštěný povrch a šířku 3 mm s tloušťku stěny 2,6 mm. Dámský prsten je navíc ozdoben pěti zirkony, které jsou do prstenu vsazeny rovnoměrně po celém jeho obvodu. Snubní prsteny jsou velice lehké a příjemné na ruce, dodáme vám je v libovolné velikosti a doba výroby od objednání po dodání k vám je cca 20 pracovních dní.

Chcete si uchovat vzpomínku na tento výjimečný den? Nechte si vygravírovat datum, jméno, iniciály, citát. Klidně i celou větu. Fantazii se meze nekladou a gravírovat je možné na vnitřní i vnější stěnu prstenu 8 různými druhy fontů.

Tip: nevíte si rady s velikostí snubních prstenů? Máme pro vás pár tipů jak si vybrat správně. Pokud znáte velikost prstenu, ale nevíte si rady s výběrem materiálu, šířky nebo designu můžete se inspirovat naším průvodcem vybíráme snubní prsteny.

Přáli byste si zirkony, brilianty nebo prsten bez kamínků? To vše je možné. Napište nám vaše přání a úpravy do poznámky k objednávce. Máte speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat… rádi vám poradíme.

Titanové snubní prsteny
- leštěný povrch
- tloušťka stěny 2,6 mm
- šířka pánského prstenu 3 mm
- šířka dámského prstenu 3 mm 

- prsteny dodáme v libovolné velikosti
- doba výroby cca 20 pracovních dní

Parametry

Značky:
Druh kamene: zirkon
Individuální úpravy prstenu: ANO
Materiál: titan
Povrchová úprava: lesk
Váha 2.00 g

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.