Titanové snubní prsteny STT3200

Titanové snubní prsteny STT3200

4.0 (0 Hodnocení)

Snubní prsteny mají leštěný povrch a šířku 3 mm s tloušťku stěny 2,6 mm. Dámský prsten je navíc ozdoben pěti zirkony, které jsou do prstenu vsazeny rovnoměrně po celém jeho obvodu .. více

Dostupnost: Na objednávku

4 295

Titanové snubní prsteny STT3200

Snubní prsteny mají leštěný povrch a šířku 3 mm s tloušťku stěny 2,6 mm. Dámský prsten je navíc ozdoben pěti zirkony, které jsou do prstenu vsazeny rovnoměrně po celém jeho obvodu. Snubní prsteny jsou velice lehké a příjemné na ruce, dodáme vám je v libovolné velikosti a doba výroby od objednání po dodání k vám je cca 20 pracovních dní.

Chcete si uchovat vzpomínku na tento výjimečný den? Nechte si vygravírovat datum, jméno, iniciály, citát. Klidně i celou větu. Fantazii se meze nekladou a gravírovat je možné na vnitřní i vnější stěnu prstenu 8 různými druhy fontů.

Tip: nevíte si rady s velikostí snubních prstenů? Máme pro vás pár tipů jak si vybrat správně. Pokud znáte velikost prstenu, ale nevíte si rady s výběrem materiálu, šířky nebo designu můžete se inspirovat naším průvodcem vybíráme snubní prsteny.

Přáli byste si zirkony, brilianty nebo prsten bez kamínků? To vše je možné. Napište nám vaše přání a úpravy do poznámky k objednávce. Máte speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat… rádi vám poradíme.

Titanové snubní prsteny
- leštěný povrch
- tloušťka stěny 2,6 mm
- šířka pánského prstenu 3 mm
- šířka dámského prstenu 3 mm 

- prsteny dodáme v libovolné velikosti
- doba výroby cca 20 pracovních dní

Parametry

Značky: Zero Collection
Druh kamene: zirkon
Individuální úpravy prstenu: ANO
Materiál: titan
Povrchová úprava: lesk
Váha 2.00 g
Dostupnost: Na objednávku

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.