(Vyprodáno) Titanové snubní prsteny STT2900

(Vyprodáno) Titanové snubní prsteny STT2900

4.0 (0 Hodnocení)

Snubní prsteny mají leštěný povrch s tloušťkou stěny 1,6 mm a shodnou šířkou jak dámského, tak pánského prstenu 6 mm .. více

Titanové snubní prsteny STT2900

Snubní prsteny mají leštěný povrch s tloušťkou stěny 1,6 mm a shodnou šířkou jak dámského, tak pánského prstenu 6 mm. Dámský prsten je zdoben dvaceti zirkony, které jsou umístěny po obvodu celého prstenu a vždy se střídají dva zirkony, které jsou do prstenu vsazeny svisle a dva vodorovně. Snubní prsteny jsou velice lehké a příjemné na ruce, dodáme vám je v libovolné velikosti a doba výroby od objednání po dodání k vám je cca 20 pracovních dní.

Chcete si uchovat vzpomínku na tento výjimečný den? Nechte si vygravírovat datum, jméno, iniciály, citát. Klidně i celou větu. Fantazii se meze nekladou a gravírovat je možné na vnitřní i vnější stěnu prstenu 8 různými druhy fontů.

Tip: nevíte si rady s velikostí snubních prstenů? Máme pro vás pár tipů jak si vybrat správně. Pokud znáte velikost prstenu, ale nevíte si rady s výběrem materiálu, šířky nebo designu můžete se inspirovat naším průvodcem vybíráme snubní prsteny.

Přáli byste si zirkony, brilianty nebo prsten bez kamínků? To vše je možné. Napište nám vaše přání a úpravy do poznámky k objednávce. Máte speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat… rádi vám poradíme.

Titanové snubní prsteny
- leštěný povrch
- tloušťka stěny 1,6 mm
- šířka pánského prstenu 6 mm
- šířka dámského prstenu 6 mm 

- prsteny dodáme v libovolné velikosti
- doba výroby cca 20 pracovních dní

Parametry

Značky:
Druh kamene: zirkon
Individuální úpravy prstenu: ANO
Materiál: titan
Povrchová úprava: lesk
Váha 2.00 g

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.