Silvertime Šperkovnice Šperkovnice Šperkovnice Juvelo SP-902/A25 černá

(Vyprodáno) Šperkovnice Juvelo SP-902/A25 černá

Podobné výrobky:

Šperkovnice Juvelo SP-902/A25 černá

Šperkovnice s moderním designem má povrch potažen syntetickou kůží černé barvy. Je opatřena kovovým otevíráním stříbrné barvy s možností uzamčení klíčkem, který je součástí šperkovnice.

Vnitřek šperkovnice je precizně zpracován a potažen sametovou látkou šedé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením. Šperkovnice s rozměry 24 x 16 x 20 cm nabízí přehledně členěný úložný prostor, je rozdělená na tři patra s automaticky výsuvným spodním šuplíkem. Na víku šperkovnice je umístěno oválné zrcátko.

TIP: díky automatickému vysouvání spodního šuplíku, který se otevírá současně s otevřením víka šperkovnice, uvidíte veškeré své šperky a cennosti na první pohled. Šperkovnice nabízí dostatečný prostor pro uložení všech šperků jako jsou prsteny, náušnice, řetízky, přívěsky, hodinky a zároveň je velice přehledná.

Doporučení: přikupte k vybrané šperkovnici nějaký okouzlující šperk s krystaly Swarovski elements. Pokud jej vhodně naaranžujete do zakoupené šperkovnice, můžete si být jisti, že radost z tohoto dárku bude mít každá žena či dívka.

Šperkovnice Juvelo
- tvar: obdélník
- povrch: imitace kůže
- barva: černá
- rozměr: 24 x 16 x 20 cm

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč