Šperkovnice Juvelo SP-902/A7 červená

Šperkovnice Juvelo SP-902/A7 červená

4.0 (0 Hodnocení)

Šperkovnice s moderním designem má povrch potažen syntetickou kůží červené barvy .. více

Dostupnost: Do týdne

1 998

Šperkovnice Juvelo SP-902/A7 červená

Šperkovnice s moderním designem má povrch potažen syntetickou kůží červené barvy. Je opatřena kovovým otevíráním stříbrné barvy s možností uzamčení klíčkem, který je součástí šperkovnice.

Vnitřek šperkovnice je precizně zpracován a potažen sametovou látkou krémové barvy, která chrání vaše šperky před poškozením. Šperkovnice s rozměry 24 x 16 x 20 cm nabízí přehledně členěný úložný prostor, je rozdělená na tři patra s automaticky výsuvným spodním šuplíkem. Na víku šperkovnice je umístěno oválné zrcátko.

TIP: díky automatickému vysouvání spodního šuplíku, který se otevírá současně s otevřením víka šperkovnice, uvidíte veškeré své šperky a cennosti na první pohled. Šperkovnice nabízí dostatečný prostor pro uložení všech šperků jako jsou prsteny, náušnice, řetízky, přívěsky, hodinky a zároveň je velice přehledná.

Doporučení: přikupte k vybrané šperkovnici nějaký okouzlující šperk s krystaly Swarovski elements. Pokud jej vhodně naaranžujete do zakoupené šperkovnice, můžete si být jisti, že radost z tohoto dárku bude mít každá žena či dívka.

Šperkovnice Juvelo
- tvar: obdélník
- povrch: imitace kůže
- barva: červená
- rozměr: 24 x 16 x 20 cm

Parametry

Značky: JK Box
Barva: červená
Určení: pro ženy
Tvar šperkovnice: oválná
Specifikace: český výrobek
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do týdne

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od JK Box

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.