Přívěsek Preciosa Amour ve tvaru srdce je vyrobený z broušeného křišťálu o velikosti 24 x 16 mm. Křišťál v barvě krystal AB je uchycen na rhodiovaném stříbře 925/1000 .. více
Dostupnost: Do 3 dnů
Přívěsek Preciosa Amour ve tvaru srdce je vyrobený z broušeného křišťálu o velikosti 24 x 16 mm. Křišťál v barvě krystal AB je uchycen na rhodiovaném stříbře 925/1000. Vybraný přívěsek Preciosa Amour je dodáván s řetízkem o délce 45 cm nebo 38 cm s možností prodloužení až o 7 cm. Veškeré šperky Preciosa Vám dodáme v originální krabičce s Logem Preciosa a certifikátem kvality.
Doporučení: pokud si chcete uchovat přívěsek Preciosa Amour stále tak pěkný, jako když jste jej poprvé vytáhla z krabičky, mějte na paměti, že veškeré šperky Preciosa je potřeba odložit před spaním a neměly by se dostat do styku s:
Značky: | Preciosa |
Barva: | krystal ab (lesklý) |
Druh přívěsku: | s kamenem |
Materiál šperku: | stříbro |
Určení: | Pro ženy |
Délka řetízku: | 45 cm |
Váha | 2.00 g |
Dostupnost: | Do 3 dnů |