(Vyprodáno) Stříbrný přívěsek Preciosa Shining Strip 6723 00 krystal

(Vyprodáno) Stříbrný přívěsek Preciosa Shining Strip 6723 00 krystal

4.0 (0 Hodnocení)

Stříbrný přívěsek Preciosa Shining Strip: zobrazený přívěsek o velikosti 27 x 6 mm je zavěšený na rhodiovaném stříbře 925/1000. Přívěsek je vyroben z broušeného křišťálu v barvě krystal a součástí přívěsku Preciosa Shining Strip je stříbrný řetízek o délce 45 cm nebo 38 cm s prodloužením až o 7 cm .. více

Stříbrný přívěsek Preciosa Shining Strip 6723 00 krystal

Stříbrný přívěsek Preciosa Shining Strip: zobrazený přívěsek o velikosti 27 x 6 mm je zavěšený na rhodiovaném stříbře 925/1000. Přívěsek je vyroben z broušeného křišťálu v barvě krystal a součástí přívěsku Preciosa Shining Strip je stříbrný řetízek o délce 45 cm nebo 38 cm s prodloužením až o 7 cm. Veškeré šperky Preciosa Vám dodáme v Originální krabičce s Logem Preciosa a certifikátem kvality.

Doporučení: pokud si chcete uchovat přívěsek Preciosa Shining Strip stále tak pěkný, jako když jste jej poprvé vytáhla z krabičky, mějte na paměti, že veškeré šperky Preciosa je potřeba odložit před spaním a neměly by se dostat do styku s:
- vodou, minerální vodou nebo slanou vodou
- parfémem nebo lakem na vlasy
- chemikáliemi nebo čístícími prostředky

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: krystal (čirá)
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Délka řetízku: 45 cm
Váha 2.00 g

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.