Stříbrný přívěsek Preciosa Veronique 6321 46 bermuda blue

Stříbrný přívěsek Preciosa Veronique 6321 46 bermuda blue

4.0 (0 Hodnocení)

Stříbrný přívěsek Preciosa Veronique: zobrazený přívěsek o velikosti 22 x 36 mm je uchycený na rhodiovaném stříbře 925/1000. Přívěsek je vyroben z broušeného křišťálu v barvě bermuda blue a součástí přívěsku Preciosa Veronique je stříbrný řetízek o délce 45 cm nebo 38 cm s možností prodloužení až o 7 cm .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

1 995

Stříbrný přívěsek Preciosa Veronique 6321 46 bermuda blue

Stříbrný přívěsek Preciosa Veronique: zobrazený přívěsek o velikosti 22 x 36 mm je uchycený na rhodiovaném stříbře 925/1000. Přívěsek je vyroben z broušeného křišťálu v barvě bermuda blue a součástí přívěsku Preciosa Veronique je stříbrný řetízek o délce 45 cm nebo 38 cm s možností prodloužení až o 7 cm. Veškeré šperky Preciosa Vám dodáme v Originální krabičce s Logem Preciosa a certifikátem kvality.

Doporučení: pokud si chcete uchovat přívěsek Preciosa Veronique stále tak pěkný, jako když jste jej poprvé vytáhla z krabičky, mějte na paměti, že veškeré šperky Preciosa je potřeba odložit před spaním a neměly by se dostat do styku s:
- vodou, minerální vodou nebo slanou vodou
- parfémem nebo lakem na vlasy
- chemikáliemi nebo čístícími prostředky

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: tmavě modrá
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Délka řetízku: 45 cm
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.