(Vyprodáno) Stříbrné náušnice Preciosa Precious 5117 40 chrom

(Vyprodáno) Stříbrné náušnice Preciosa Precious 5117 40 chrom

4.0 (0 Hodnocení)

Náušnice Preciosa Precious 5117 40 chrom: zobrazené náušnice ve tvaru kosočtverce jsou vyrobeny z rhodiovaného stříbra 925/1000, na kterém je uchycen broušený krišťál Preciosa ve tvaru kosočtverce a barvě chrom .. více

Stříbrné náušnice Preciosa Precious 5117 40 chrom

Náušnice Preciosa Precious 5117 40 chrom: zobrazené náušnice ve tvaru kosočtverce jsou vyrobeny z rhodiovaného stříbra 925/1000, na kterém je uchycen broušený krišťál Preciosa ve tvaru kosočtverce a barvě chrom. Uprostřed  kosočtverce je vsazen další broušený křišťál v barvě krystal (bílá). Vybrané náušnice Preciosa mají rozměr 28 x 19 mm a zapínání na puzetku. Veškeré šperky Preciosa Vám dodáme v Originální krabičce s Logem Preciosa a certifikátem kvality.

Doporučení: pokud si chcete uchovat náušnice Preciosa Precious 5117 40 stále tak pěkné, jako když jste je poprvé vytáhla z krabičky, mějte na paměti, že veškeré šperky Preciosa je potřeba odložit před spaním a neměly by se dostat do styku s:
- vodou, minerální vodou nebo slanou vodou
- parfémem nebo lakem na vlasy
- chemikáliemi nebo čístícími prostředky 

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: černá, krystal (čirá)
Druh náušnic: visací
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Zapínání náušnic: puzeta
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.