(Vyprodáno) Ocelové snubní prsteny SRZ1700

(Vyprodáno) Ocelové snubní prsteny SRZ1700

4.0 (0 Hodnocení)

Snubní prsteny jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L .. více

Ocelové snubní prsteny SRZ1700

Snubní prsteny jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L. Mají matný střed, vysoce leštěné okraje a tloušťku stěny 1,6 mm. Jak pánský, tak dámský prsten má šířku 7 mm. Doba výroby snubních prstenů od objednání po dodání k Vám je cca 20 pracovních dní.

Chcete si uchovat vzpomínku na tento výjimečný den? Nechte si vygravírovat datum, jméno, iniciály, citát. Klidně i celou větu. Fantazii se meze nekladou a gravírovat je možné na vnitřní i vnější stěnu prstenu 8 různými druhy fontů.

Tip: nevíte si rady s velikostí snubních prstenů? Máme pro vás pár tipů jak si vybrat správně. Pokud znáte velikost prstenu, ale nevíte si rady s výběrem materiálu, šířky nebo designu můžete se inspirovat naším průvodcem vybíráme snubní prsteny.

Přáli byste si zirkony, brilianty nebo prsten bez kamínků? To vše je možné. Napište nám vaše přání a úpravy do poznámky k objednávce. Máte speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat… rádi vám poradíme.

Ocelové snubní prsteny
- chirurgická ocel 316L
- povrch v kombinaci lesk/mat
- tloušťka stěny 1,6 mm
- šířka pánského prstenu 7 mm
- šířka dámského prstenu 7 mm
- prsteny dodáme v libovolné velikosti
- doba výroby cca 20 pracovních dní

Parametry

Značky:
Druh kamene: bez kamene
Individuální úpravy prstenu: ANO
Materiál: chirurgická ocel
Povrchová úprava: lesk
Váha 2.00 g

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.