Stříbrné visací náušnice Swarovski elements 31106.1 krystal

Stříbrné visací náušnice Swarovski elements 31106.1 krystal

4.0 (0 Hodnocení)

Náušnice Swarovski elements 31106.1 krystal: zobrazené visací náušnice jsou vyrobeny z rhodiovaného stříbra, do kterého je vsazen jeden čirý krystal Swarovski o průměru 12 mm .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

658

Stříbrné visací náušnice Swarovski elements 31106.1 krystal

Náušnice Swarovski elements 31106.1 krystal: zobrazené visací náušnice jsou vyrobeny z rhodiovaného stříbra, do kterého je vsazen jeden čirý krystal Swarovski o průměru 12 mm. Vybrané náušnice s délkou 21 mm jsou pro svou jednoduchost a velikost vsazeného kamene velice oblíbené. Také snadné a bezpečné zaklápěcí zapínání přispívá k jejich velké oblibě. Ke každým náušnicím Swarovski od nás zdarma dostanete průhlednou dárkovou krabičkou a také certifikát prokazující pravost použitých Swarovski Elements. Šperky s krystaly Swarovski jsou v dnešní době velice populární a patří mezi nejčastěji nakupované dárky pro ženy, ale samozřejmě se mezi šperky osazenými krystaly Swarovski najdou také IN dárky pro muže. 

Parametry

Značky: Swarovski elements
Barva: krystal (čirá)
Druh náušnic: visací
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Zapínání náušnic: klasické (dámský patent)
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od Swarovski elements

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.