(Vyprodáno) Nástěnné kyvadlové hodiny JVD NS15021/41

(Vyprodáno) Nástěnné kyvadlové hodiny JVD NS15021/41

4.0 (0 Hodnocení)

Oválné hodiny JVD mají jednu polovinu kostru hodin vyrobenu z hnědého dřeva a druhou polovinu tvoří stříbrný plast. Designovým hodinám dominuje výrazný číselník stříbrné barvy a funční kyvadlo .. více

Nástěnné kyvadlové hodiny JVD NS15021/41

Oválné hodiny JVD mají jednu polovinu kostru hodin vyrobenu z hnědého dřeva a druhou polovinu tvoří stříbrný plast. Designovým hodinám dominuje výrazný číselník stříbrné barvy a funční kyvadlo. Čas zobrazují indexy s arabskými čísly a v kombinaci s výraznými ručičkami se můžete spolehnout na velmi dobrou čitelnost času i z větší dálky. Kyvadlové hodiny pohání quartzový (bateriový) strojek a jsou ideálním bytovým doplňkem vašeho obýváku. V kanceláři zcela jistě upoutají pozornost nejednoho obchodního partnera.

JVD (Jasněna Vláhová Design) - to jsou hodiny kombinující jedinečný český design, kvalitní materiály a precizní zpracování. Tato rodinná firma přináši do vašich domovů a kanceláři nástěnné a stolní hodiny s moderním i klasickým designem od roku 1994.

  • kyvadlové hodiny JVD
  • čas zobrazují indexy a arabská čísla
  • quartzový strojek
  • kyvadlové hodiny (pendlovky)
  • použité materiály: dřevo, plast
  • rozměr: 580 x 220 x 75 mm

TIP: pokud si nejste jisti výběrem těch pravých hodin, můžete se inspirovat na našem blogu, kde jsem pro vás připravili pár tipů jak vybrat hodiny. Ať už sháníte hodiny do svého interiéru nebo jako dárek, můžete si být jisti, že kyvadlové hodiny jsou ideálním dárkem pro muže i ženy.

Parametry

Značky: JVD
Barva: hnědá, stříbrná
Pouzdro: dřevo, plast
Příjem rádiového signálu: NE
Speciální funkce: bez speciálních funkcí
Tvar: oválné
Typ hodin: hodiny do obývacího pokoje, kyvadlové hodiny (pendlovky)
Typ strojku: quartz (bateriový)
Zobrazení času: analogové
Specifikace: český výrobek
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od JVD

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.