Křišťálový slon Preciosa 1193 67 modrý

Křišťálový slon Preciosa 1193 67 modrý

4.0 (0 Hodnocení)

Díky umění českých sklářů a jemné kráse českého broušeného křišťálu, vznikla originální dekorace v podobě slona. Slon je nejen v Evropě považován za symbol štěstí, v Asii je královským, jezdeckým zvířetem a většina z nás tohoto tvora vnímá také jako symbol síly a pevnosti .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

1 995

Křišťálový slon Preciosa 1193 67 modrý

Díky umění českých sklářů a jemné kráse českého broušeného křišťálu, vznikla originální dekorace v podobě slona. Slon je nejen v Evropě považován za symbol štěstí, v Asii je královským, jezdeckým zvířetem a většina z nás tohoto tvora vnímá také jako symbol síly a pevnosti. Darujte modrého křišťálového slona své milované osobě jako důkaz obdivu a lásky nebo svým přátelům jako malou pozornost pro štěstí.

Preciosa - to je spojení tradiční výroby, moderních technologií a umění českých sklářů. Díky této kombinaci, vznikají od roku 1948 nejen v Jablonci nad Nisou okouzlující šperky, dárky, dekorace, bytové doplňky i sportovní trofeje plné brilantního lesku.

  • český broušený křišťál
  • barva: modrá
  • certifikát pravosti je součástí každé dekorace Preciosa
  • rozměr: 52 x 37 mm

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: modrá
Materiál: křišťál
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.