(Vyprodáno) Stříbrný prsten Preciosa Starry 5174 41 vitrail medium

(Vyprodáno) Stříbrný prsten Preciosa Starry 5174 41 vitrail medium

4.0 (0 Hodnocení)

Jako noční obloha plná hvězd, bude na vašem prstě zářit stříbrný prsten, osazený kamenem z kubické zirkonie. Kombinací rhodiovaného stříbra a kubického zirkonu v barvě vitrail medium, vyrobeného z českého broušeného křišťálu Preciosa, vznikl nádherný prsten pro denní nošení i do společnosti .. více

Stříbrný prsten Preciosa Starry 5174 41 vitrail medium

Jako noční obloha plná hvězd, bude na vašem prstě zářit stříbrný prsten, osazený kamenem z kubické zirkonie. Kombinací rhodiovaného stříbra a kubického zirkonu v barvě vitrail medium, vyrobeného z českého broušeného křišťálu Preciosa, vznikl nádherný prsten pro denní nošení i do společnosti. Šperky Preciosa z kolekce Starry jsou inspirovány přírodou a jejími kouzly. Najdeme v nich třpytivé kapky rosy, mrazivé květy i rampouchy nebo všechny barvy duhy - to vše nás okouzluje na křišťálových kousích této ryze české společnosti.

Preciosa - to je spojení tradiční výroby, moderních technologií a umění českých sklářů. Díky této kombinaci, vznikají od roku 1948 v Jablonci nad Nisou okouzlující šperky, dárky, dekorace, bytové doplňky i sportovní trofeje plné brilantního lesku.

Beze sporu elegantní šperky vynosíte nejen při zvláštních příležitostech, jako jsou večeře, návštěva divadla nebo plesů. Vždyť důvod k oslavě se najde každý den.  I v obyčejných riflích a bavlněném triku budete vypadat úchvatně – doplňky Preciosa rozzáří váš outfit.

  • stříbrný prsten Preciosa
  • český broušený křišťál
  • kubický zirkon
  • barva: vitrail medium
  • velikost: roztahovací
  • materiál: stříbro
  • rozměr: 12 x 12 mm
  • součástí balení je certifikát pravosti a originál krabička nebo sáček Preciosa

 

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: tmavě modrá, světle zelená, žlutá
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Velikost prstenu: nastavitelná
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.