(Vyprodáno) Ocelový přívěsek Preciosa Small Ball 7092 00 krystal

(Vyprodáno) Ocelový přívěsek Preciosa Small Ball 7092 00 krystal

4.0 (0 Hodnocení)

Jako kapka rosy v ranní trávě bude na vašem krku zářit ocelový přívěsek z kolekce Small Ball, osazený čirým křišťálem. Kombinace oceli a kamene z českého broušeného křišťálu Preciosa, vznikl nádherný šperk do společnosti i pro denní nošení .. více

Ocelový přívěsek Preciosa Small Ball 7092 00 krystal

Jako kapka rosy v ranní trávě bude na vašem krku zářit ocelový přívěsek z kolekce Small Ball, osazený čirým křišťálem. Kombinace oceli a kamene z českého broušeného křišťálu Preciosa, vznikl nádherný šperk do společnosti i pro denní nošení. Šperky Preciosa jsou inspirovány přírodou a jejími kouzly. Najdeme v nich třpytivé kapky rosy, mrazivé květy i rampouchy nebo všechny barvy duhy - to vše nás okouzluje na křišťálových kousích této ryze české společnosti.

Preciosa - to je spojení tradiční výroby, moderních technologií a umění českých sklářů. Díky této kombinaci, vznikají od roku 1948 v Jablonci nad Nisou okouzlující šperky, dárky, dekorace, bytové doplňky i sportovní trofeje plné brilantního lesku.

Beze sporu elegantní šperky vynosíte nejen při zvláštních příležitostech, jako jsou večeře, návštěva divadla nebo plesů. Vždyť důvod k oslavě se najde každý den.  I v obyčejných riflích a bavlněném triku budete vypadat úchvatně – doplňky Preciosa rozzáří váš outfit.

  • ocelový přívěsek Preciosa
  • český broušený křišťál
  • barva: krystal
  • materiál: ocel
  • rozměr: 13 x 10 mm
  • délka řetízku: 42 cm, 45 cm
  • součástí balení je certifikát pravosti a originál krabička nebo sáček Preciosa

 

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: krystal (čirá)
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: ocel
Určení: Pro ženy
Délka řetízku: 45 cm
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.