(Vyprodáno) Stříbrný přívěsek Preciosa Gentle Caress 6867 00 krystal

(Vyprodáno) Stříbrný přívěsek Preciosa Gentle Caress 6867 00 krystal

4.0 (0 Hodnocení)

Jako měsíc na noční obloze, bude na vašem krku zářit stříbrný přívěsek z kolekce Gentle Caress. Kombinací rhodiovaného stříbra a českých broušených křišťálů Preciosa, vznikl nádherný přívěsek do společnosti i na denní nošení .. více

Stříbrný přívěsek Preciosa Gentle Caress 6867 00 krystal

Jako měsíc na noční obloze, bude na vašem krku zářit stříbrný přívěsek z kolekce Gentle Caress. Kombinací rhodiovaného stříbra a českých broušených křišťálů Preciosa, vznikl nádherný přívěsek do společnosti i na denní nošení. Šperky Preciosa jsou inspirovány přírodou a jejími kouzly. Najdeme v nich třpytivé kapky rosy, mrazivé květy i rampouchy nebo všechny barvy duhy - to vše nás okouzluje na křišťálových kousích této ryze české společnosti.

Preciosa - to je spojení tradiční výroby, moderních technologií a umění českých sklářů. Díky této kombinaci, vznikají od roku 1948 v Jablonci nad Nisou okouzlující šperky, dárky, dekorace, bytové doplňky i sportovní trofeje plné brilantního lesku.

Beze sporu elegantní šperky vynosíte nejen při zvláštních příležitostech, jako jsou večeře, návštěva divadla nebo plesů. Vždyť důvod k oslavě se najde každý den.  I v obyčejných riflích a bavlněném triku budete vypadat úchvatně – doplňky Preciosa rozzáří váš outfit.

  • stříbrný přívěsek Preciosa
  • český broušený křišťál
  • barva: krystal (čirá)
  • materiál: rhodiované stříbro 925/1000
  • rozměr: 29 x 14 mm
  • délka řetízku: 42 cm a 45 cm
  • součástí balení je certifikát pravosti a originál krabička nebo sáček Preciosa

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: krystal (čirá)
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Délka řetízku: 45 cm
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.