(Vyprodáno) Stříbrný náhrdelník Preciosa Elegancy 6870 00 krystal

(Vyprodáno) Stříbrný náhrdelník Preciosa Elegancy 6870 00 krystal

4.0 (0 Hodnocení)

Jako noční obloha posetá hvězdami, bude na vašem krku zářit stříbrný náhrdelník z kolekce Elegancy. Kombinací rhodiovaného stříbra a českých broušených křišťálů Preciosa, vznikl okouzlující náhrdelník do společnosti i na denní nošení, který vyniká neobyčejným leskem a brilancí .. více

Stříbrný náhrdelník Preciosa Elegancy 6870 00 krystal

Jako noční obloha posetá hvězdami, bude na vašem krku zářit stříbrný náhrdelník z kolekce Elegancy. Kombinací rhodiovaného stříbra a českých broušených křišťálů Preciosa, vznikl okouzlující náhrdelník do společnosti i na denní nošení, který vyniká neobyčejným leskem a brilancí. Šperky Preciosa jsou inspirovány přírodou a jejími kouzly. Najdeme v nich třpytivé kapky rosy, mrazivé květy i rampouchy nebo všechny barvy duhy - to vše nás okouzluje na křišťálových kousích této ryze české společnosti.

Preciosa - to je spojení tradiční výroby, moderních technologií a umění českých sklářů. Díky této kombinaci, vznikají od roku 1948 v Jablonci nad Nisou okouzlující šperky, dárky, dekorace, bytové doplňky i sportovní trofeje plné brilantního lesku.

Beze sporu elegantní šperky vynosíte nejen při zvláštních příležitostech, jako jsou večeře, návštěva divadla nebo plesů. Vždyť důvod k oslavě se najde každý den.  I v obyčejných riflích a bavlněném triku budete vypadat úchvatně – doplňky Preciosa rozzáří váš outfit.

  • stříbrný náhrdelník Preciosa
  • český broušený křišťál
  • barva: krystal (čirá)
  • materiál: rhodiované stříbro 925/1000
  • rozměr: 11 mm
  • délka: 50 cm
  • součástí balení je certifikát pravosti a originál krabička nebo sáček Preciosa

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: krystal (čirá)
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Délka řetízku: 50 cm, nastavitelná (s prodloužením)
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.