Stříbrný přívěsek Preciosa Inspiring 6865 43 vitrail light

Stříbrný přívěsek Preciosa Inspiring 6865 43 vitrail light

4.0 (0 Hodnocení)

Jako kapka rosy na rozkvetlé louce, bude na vašem krku zářit stříbrný přívěsek, osazený křišťálem a kubickými zirkony. Kombinace stříbra a kamenů z českého broušeného křišťálu Preciosa, vznikl nádherný přívěsek pro denní nošení i do společnosti .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

1 995

Stříbrný přívěsek Preciosa Inspiring 6865 43 vitrail light

Jako kapka rosy na rozkvetlé louce, bude na vašem krku zářit stříbrný přívěsek, osazený křišťálem a kubickými zirkony. Kombinace stříbra a kamenů z českého broušeného křišťálu Preciosa, vznikl nádherný přívěsek pro denní nošení i do společnosti. Šperky Preciosa z kolekce Inspiring jsou inspirovány přírodou a jejími kouzly. Najdeme v nich třpytivé kapky rosy, mrazivé květy i rampouchy nebo všechny barvy duhy - to vše nás okouzluje na křišťálových kousích této ryze české společnosti.

Preciosa - to je spojení tradiční výroby, moderních technologií a umění českých sklářů. Díky této kombinaci, vznikají od roku 1948 v Jablonci nad Nisou okouzlující šperky, dárky, dekorace, bytové doplňky i sportovní trofeje plné brilantního lesku.

Beze sporu elegantní šperky vynosíte nejen při zvláštních příležitostech, jako jsou večeře, návštěva divadla nebo plesů. Vždyť důvod k oslavě se najde každý den.  I v obyčejných riflích a bavlněném triku budete vypadat úchvatně – doplňky Preciosa rozzáří váš outfit.

  • stříbrný přívěsek Preciosa
  • český broušený křišťál
  • kubické zirkony
  • barva: vitrail light (fialová, modrá)
  • materiál: stříbro
  • rozměr: 33 x 23 mm
  • délka řetízku: 45 cm
  • součástí balení je certifikát pravosti a originál krabička nebo sáček Preciosa

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: fialová, modrá
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Druh přívěsku: s kamenem
Délka řetízku: 45 cm
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.