(Vyprodáno) Stříbrný přívěsek Preciosa Crystal Beauty 6800 49 apricot

(Vyprodáno) Stříbrný přívěsek Preciosa Crystal Beauty 6800 49 apricot

4.0 (0 Hodnocení)

Jako zapadající slunce, bude na vašem krku zářit stříbrný přívěsek, osazený výrazným křišťálem. Kombinací rhodiovaného stříbra a českého broušeného křišťálu v barvě apricot, vznikl nádherný přívěsek pro denní nošení i do společnosti .. více

Stříbrný přívěsek Preciosa Crystal Beauty 6800 49 apricot

Jako zapadající slunce, bude na vašem krku zářit stříbrný přívěsek, osazený výrazným křišťálem. Kombinací rhodiovaného stříbra a českého broušeného křišťálu v barvě apricot, vznikl nádherný přívěsek pro denní nošení i do společnosti. Šperky Preciosa z kolekce Crystal Beauty jsou inspirovány přírodou a jejími kouzly. Najdeme v nich třpytivé kapky rosy, mrazivé květy i rampouchy nebo všechny barvy duhy - to vše nás okouzluje na křišťálových kousích této ryze české společnosti.

Preciosa - to je spojení tradiční výroby, moderních technologií a umění českých sklářů. Díky této kombinaci, vznikají od roku 1948 v Jablonci nad Nisou okouzlující šperky, dárky, dekorace, bytové doplňky i sportovní trofeje plné brilantního lesku.

Beze sporu elegantní šperky vynosíte nejen při zvláštních příležitostech, jako jsou večeře, návštěva divadla nebo plesů. Vždyť důvod k oslavě se najde každý den.  I v obyčejných riflích a bavlněném triku budete vypadat úchvatně – doplňky Preciosa rozzáří váš outfit.

  • stříbrný přívěsek Preciosa
  • český broušený křišťál
  • barva: apricot (oranžová)
  • materiál: stříbro
  • rozměr: 35 x 12 mm
  • délka řetízku: 45 cm
  • součástí balení je certifikát pravosti a originál krabička nebo sáček Preciosa

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: oranžová
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Druh přívěsku: s kamenem
Délka řetízku: 45 cm
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.