(Vyprodáno) Stříbrný přívěsek Preciosa Crystal Bell 6038 40 chrom

(Vyprodáno) Stříbrný přívěsek Preciosa Crystal Bell 6038 40 chrom

4.0 (0 Hodnocení)

Jako noční obloha plná hvězd, bude na vašem krku zářit stříbrný přívěsek, osazený broušeným křišťálem Preciosa. Kombinací rhodiovaného stříbra a českého broušeného křišťálu v barvě chrom, vznikl nádherný šperk do společnosti i pro denní nošení .. více

Stříbrný přívěsek Preciosa Crystal Bell 6038 40 chrom

Jako noční obloha plná hvězd, bude na vašem krku zářit stříbrný přívěsek, osazený broušeným křišťálem Preciosa. Kombinací rhodiovaného stříbra a českého broušeného křišťálu v barvě chrom, vznikl nádherný šperk do společnosti i pro denní nošení. Šperky Preciosa z kolekce Crystal Bell jsou inspirovány přírodou a jejími kouzly. Najdeme v nich třpytivé kapky rosy, mrazivé květy i rampouchy nebo všechny barvy duhy - to vše nás okouzluje na křišťálových kousích této ryze české společnosti.

Preciosa - to je spojení tradiční výroby, moderních technologií a umění českých sklářů. Díky této kombinaci, vznikají od roku 1948 v Jablonci nad Nisou okouzlující šperky, dárky, dekorace, bytové doplňky i sportovní trofeje plné brilantního lesku.

Beze sporu elegantní šperky vynosíte nejen při zvláštních příležitostech, jako jsou večeře, návštěva divadla nebo plesů. Vždyť důvod k oslavě se najde každý den.  I v obyčejných riflích a bavlněném triku budete vypadat úchvatně – doplňky Preciosa rozzáří váš outfit.

  • stříbrný přívěsek Preciosa
  • český broušený křišťál
  • barva: chorm
  • materiál: rhodiované stříbro 925/1000
  • rozměr: 37 x 24 mm
  • délka řetízku: 45 cm
  • součástí balení je certifikát pravosti a originál krabička nebo sáček Preciosa

 

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: černá
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Délka řetízku: 45 cm
Váha 2.00 g

Od této značky

Více od Preciosa

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.