(Vyprodáno) Hodiny MPM QUALITY E07.2715.53

(Vyprodáno) Hodiny MPM QUALITY E07.2715.53

4.0 (0 Hodnocení)

Rychlý přehled: - nástěnné hodiny- čas zobrazují římská čísla- sklo- světlé dřevo- quartzový strojek- rozměr: 325 x 295 x 50 mm- hodiny - super dárky pro muže, moderní dárky pro ženy Nástěnné hodiny MPM QUALITY E07 .. více

Hodiny MPM QUALITY E07.2715.53

Rychlý přehled:

- nástěnné hodiny
- čas zobrazují římská čísla
- sklo
- světlé dřevo
- quartzový strojek
- rozměr: 325 x 295 x 50 mm
- hodiny - super dárky pro muže, moderní dárky pro ženy

Nástěnné hodiny MPM QUALITY E07.2715.53: vybrané hodiny jsou vyrobeny ze dvou sloupečků světlého dřeva, do kterého je uchyceno mléčné sklo, které je zdobeno decentními čárami. Hodiny pohání quartzový (bateriový) strojek a čas zobrazují římská čísla. Rozměry vybraných hodiny značky MPM QUALITY jsou 325 x 295 x 50 mm.

TIP: zakoupené hodiny se hodí do každého prostoru, ať už se bude jednat o obývací pokoj či kancelář. Vámi zakoupené hodiny můžete bez obav zvolit jako originální dárky pro muže. Pokud si je vyberete pro sebe, jen tak pro radost určitě se stanou nepřehlédnutelným doplňkem a stejně tak dobře budou vypadat, pokud je zvolíte jako dárky pro ženy.

DOPORUČENÍ: ke zvoleným hodinám nabízíme samozřejmě alkalickou baterii GP Ultra 1,5 V. Tyto hodiny si můžete prohlédnout také ve tmavém provedení. 

Parametry

Značky: MPM Quality
Barva: hnědá
Pouzdro: sklo, dřevo
Příjem rádiového signálu: NE
Speciální funkce: bez speciálních funkcí
Tvar: hranaté
Typ hodin: hodiny do kuchyně, hodiny do obývacího pokoje
Typ strojku: quartz (bateriový)
Zobrazení času: analogové
Specifikace: český výrobek
Váha 2.00 g

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.