(Vyprodáno) Dvojité náušnice s pravou říční perlou Preciosa White Water Lily 5193 00

(Vyprodáno) Dvojité náušnice s pravou říční perlou Preciosa White Water Lily 5193 00

4.0 (0 Hodnocení)

Dvojité stříbrné náušnice z kolekce White Water Lily jsou zdobené pravou říční perlou a lístkem osazeným kameny kubické zirkonie. Buďte trendy! V uchu je nádherná říční perla a pod ním ozdobný list ve tvaru leknínu .. více

Dvojité náušnice s pravou říční perlou Preciosa White Water Lily 5193 00

Dvojité stříbrné náušnice z kolekce White Water Lily jsou zdobené pravou říční perlou a lístkem osazeným kameny kubické zirkonie. Buďte trendy! V uchu je nádherná říční perla a pod ním ozdobný list ve tvaru leknínu. Jemný a dokonalý design je inspirován krásou přírody. Můžete je nosit do práce, ale neurazí ani večer v elegantní společnosti.

Inspirace přírodou a jejími kouzly je ve špercích Preciosa naprosto zřetelná. Třpytivé kapky rosy, mrazivé květy i rampouchy, všechny barvy duhy – to vše nás okouzluje na křišťálových kouscích této ryze české společnosti z Jablonce nad Nisou.

  • rozměry: 24 x 10 mm
  • zapínání: puzeta
  • rhodiované stříbro 925/1000 - nezpůsobuje alergické reakce, šperky nečernají ani nežloutnou a zachovávají si stále stejnou stříbrnou barvu
  • kameny kubické zirkonie - zvyšují jedinečný třpyt šperku a září stejně jako diamant
  • pravá říční perla - perly se od sebe mohou lišit tvarem, barevností i strukturou povrchu. Tyto odchylky jsou způsobené přirozeným růstem samotné perly.
  • součástí balení je certifikát pravosti a originální krabička nebo sáček Preciosa

Parametry

Značky: Preciosa
Barva: krystal (čirá), bílá
Druh náušnic: dvojité náušnice
Materiál šperku: stříbro, říční perla
Určení: Pro ženy
Zapínání náušnic: puzeta
Druh přívěsku: s přírodní perlou
Váha 2.00 g

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.