Zlatý náhrdelník s křížkem

Zlatý náhrdelník s křížkem

4.0 (0 Hodnocení)

Zlatý náhrdelník s křížkem je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata 585/1000, v lesklé povrchové úpravě. Elegantní design v kombinaci s jemným řetízkem v délce 42 cm s prodloužením 3 cm, umožní variabilně posouvat délku náhrdelníku, dle typu vašeho výstřihu .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

5 490

Zlatý náhrdelník s křížkem

Zlatý náhrdelník s křížkem je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata 585/1000, v lesklé povrchové úpravě. Elegantní design v kombinaci s jemným řetízkem v délce 42 cm s prodloužením 3 cm, umožní variabilně posouvat délku náhrdelníku, dle typu vašeho výstřihu.    

Tento nádherný šperk je dodáván českou značkou Starlit.

Starlit - česká společnost s tradící přes 25 let. Svým zákazníkům přináší širokou nabídku šperků od osvědčených českých i zahraničních výrobců. Patří mezi největší a nejspolehlivější dodavatele na českém i slovenském trhu. Šperky prochází důslednou kontrolou. Zlaté šperky vážící nad 0,5 g jsou podle puncovního zákona označeny puncovní značkou potvrzující jejich ryzost. Šperky s diamantem jsou dodávány s certifikátem od soudního znalce. 

  • kov: zlato
  • ryzost: 585/1000
  • barva: žlutá
  • druh: křížek
  • kámen: bez kamene
  • délka: 42 + 3 cm
  • váha: 2 g
  • rozměry křížku: 1,2 x 1,9 cm

Parametry

Značky: Starlit
Barva: žlutá
Materiál šperku: zlato - žluté
Určení: Pro ženy
Druh přívěsku: bez kamene
Délka řetízku: nastavitelná (s prodloužením)
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.