Digitální hodinky Casio Collection AE 1200WHD-1AVEF

Digitální hodinky Casio Collection AE 1200WHD-1AVEF

4.0 (0 Hodnocení)

Hodinky Casio mají pouzdro vyrobené z plastu a jsou poháněný quartzovým (bateriovým) strojkem. Ciferník hodinek je černý s digitálním zobrazením času. Řemínek hodinek má stříbrnou barvu, je ocelový a zapínání je řešeno dvojitou sponou .. více

Dostupnost: Do týdne

1 290

Digitální hodinky Casio Collection AE 1200WHD-1AVEF

Hodinky Casio mají pouzdro vyrobené z plastu a jsou poháněný quartzovým (bateriovým) strojkem. Ciferník hodinek je černý s digitálním zobrazením času. Řemínek hodinek má stříbrnou barvu, je ocelový a zapínání je řešeno dvojitou sponou. Zakoupené hodinky Vám dodáme v krabičce se záručním listem a českým návodem k použití. Tyto hodinky jsou vhodné jako moderní dárky pro muže. 

Pánské náramkové hodinky Casio
- Digitální zobrazení času
- Vodotěsnost 100 M
- Pouzdro ve tvaru obdélníku
- Plastové pouzdro
- Ocelový řemínek
- Stříbrná barva
- Černý ciferník
- Dvojitá datumka
- Podsvícený displej
- Časová pásma
- Světové časy
- Stopky
- Časovač
- Budík
- Rozměry (V x Š x H) : 45 x 42,1 x 12,5 mm
- Váha: 50 g

Parametry

Značky: Casio
Barva číselníku: světlý
Druh číselníku: digitální
Funkce: alarm, stopky (chronograf), odpočítávací stopky, osvětlení, režim 12/24, světové časy
Pohon: quartz (bateriový)
Materiál pouzdra: plast
Řemínek: ocelový
Sklo: plastové
Určení: Pro muže
Vodotěsnost: 100 M (10 BAR)
Datum: ANO
Příjem rádiového signálu: NE
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do týdne

Technologie

Vodotěsnost 100 M (10 BAR)

100 M / 10 BAR: hodinky s tímto označením si můžete vzít bez obav do bazénu na plavání a také je můžete využít k rekreačnímu potápění bez kyslíkového přístroje neboli šnorchlování.

Pojem vodotěsnost: u hodinek obecně označuje nepropustnost vody a vlhkosti. Hodinky se dle stupně vodotěsnosti dělí do několika skupin a jsou označeny příslušným stupněm vodotěsnosti. Označení vodotěsnosti najdete buď na číselníku nebo na víčku hodinek.

Příklad: hodinky označené vodotěsností 30 M udrží tlak vody v hloubce 30 metrů. Upozorňujeme, že tyto zkoušky probíhají v laboratorních podmínkách. V reálném životě se díky pohybu vody tlaky zvyšují a reálný stupeň vodotěsnosti se v tomto důsledku snižuje, takže hodinky s označením 30 M vydrží postříkání vodou při mytí rukou či nádobí nebo zmoknutí.

Upozornění: nejčastější příčinou vniknutí vody do hodinek je povytažená korunka. Proto, pokud jdete s hodinkami plavat nebo se koupat, vždy zkontrolujte, zda není korunka povolená. Stejně tak není možné pod vodou používat tlačítka stopek, osvětlení a dalších funkcí. 

Typ strojku: quartzový (bateriový)

Quartzový strojek: zdrojem energie u hodinek s tímto typem strojku je tzv. knoflíková baterie, která v hodinkách vydrží až několik let (minimálně cca 1 rok). Energie z baterie je pomocí křemenného oscilátoru převáděna na elektrické kmity. Díky vysoké frekvenci kmitů (32 kHz) jsou quartzové hodinky velmi přesné, odchylka se pohybuje okolo jedné minuty za rok.

Upozornění: pokud je u hodinek uvedena výdrž baterie, je tento údaj vždy orientační. Skutečná výdrž baterie závisí na způsobu užívání hodinek a především pak na četnosti využívání doplňkových funkcí jako jsou stopky, osvětlení apod.

Typ skla: plastové

Používá se u nejlevnějších modelů hodinek. Tento typ "skla" se velmi snadno poškrábe, na druhou stranu, jeho pořizovací cena je zanedbatelná oproti ceně skla minerálního nebo safírového.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od Casio

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.