Digitální hodinky Casio Collection Retro B 640WD-1A

Digitální hodinky Casio Collection Retro B 640WD-1A

4.0 (0 Hodnocení)

Hodinky Casio mají pouzdro vyrobené z pokoveného plastu a jsou poháněný quartzovým (bateriovým) strojkem. Ciferník hodinek je černý s digitálním zobrazením času. Řemínek hodin .. více

Dostupnost: Do 14 dnů

949

Digitální hodinky Casio Collection Retro B 640WD-1A

Hodinky Casio mají pouzdro vyrobené z pokoveného plastu a jsou poháněný quartzovým (bateriovým) strojkem. Ciferník hodinek je černý s digitálním zobrazením času. Řemínek hodinek má stříbrnou barvu, je ocelový a zapínání je řešeno sponou. Vodotěsnost hodinek je udávána na 50 M což známená, že hodinky jsou odolné vůči vodě při běžném použití (sprchování, koupání). Zakoupené hodinky Vám dodáme v krabičce se záručním listem a českým návodem k použití. Tyto hodinky jsou vhodné jako moderní dárky pro muže.

Pánské náramkové hodinky Casio
- Digitální zobrazení času
- Vodotěsnost 50 M
- Pouzdro ve tvaru obdélníku 
- Plastové pouzdro 
- Ocelový řemínek 
- Stříbrná barva 
- Černý ciferník 
- Dvojitá datumka 
- Podsvícený displej 
- LED identifikátor
- Časová pásma 
- Světové časy 
- Stopky
- Časovač s automatickým opakováním 
- Multifunkční alarm 
- Budík 
- Rozměry (V x Š x H) : 38,9 x 35 x 9,4 mm 
- Váha: 49 g

Nahrát fotku

Vyplňte následující formulář
a získejte bonus za přidané fotografie

Můžete vyhrát 1000 Kč
na Váš další nákup.

Nahrát fotku

Parametry

Značky: Casio
Barva číselníku: světlý
Druh číselníku: digitální
Funkce: alarm, stopky (chronograf), odpočítávací stopky, osvětlení, režim 12/24
Pohon: quartz (bateriový)
Materiál pouzdra: plast
Řemínek: ocelový
Sklo: plastové
Určení: Pro muže
Vodotěsnost: 50 M (5 BAR)
Datum: ano
Příjem rádiového signálu: ne
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 14 dnů

Technologie

Vodotěsnost 50 M (5 BAR)

50 M / 5 BAR: takto označené hodinky můžete použít při sprchování, koupání nebo povrchovém plavání. Hodinky s vodotěsností 50 M nejsou vhodné ke skákání do vody. Zároveň tyto hodinky nedoporučujme používat při každodenním plavání.

Pojem vodotěsnost: u hodinek obecně označuje nepropustnost vody a vlhkosti. Hodinky se dle stupně vodotěsnosti dělí do několika skupin a jsou označeny příslušným stupněm vodotěsnosti. Označení vodotěsnosti najdete buď na číselníku nebo na víčku hodinek.

Příklad: hodinky označené vodotěsností 30 M udrží tlak vody v hloubce 30 metrů. Upozorňujeme, že tyto zkoušky probíhají v laboratorních podmínkách. V reálném životě se díky pohybu vody tlaky zvyšují a reálný stupeň vodotěsnosti se v tomto důsledku snižuje, takže hodinky s označením 30 M vydrží postříkání vodou při mytí rukou či nádobí nebo zmoknutí.

Upozornění: nejčastější příčinou vniknutí vody do hodinek je povytažená korunka. Proto, pokud jdete s hodinkami plavat nebo se koupat, vždy zkontrolujte, zda není korunka povolená. Stejně tak není možné pod vodou používat tlačítka stopek, osvětlení a dalších funkcí. 

Typ strojku: quartzový (bateriový)

Quartzový strojek: zdrojem energie u hodinek s tímto typem strojku je tzv. knoflíková baterie, která v hodinkách vydrží až několik let (minimálně cca 1 rok). Energie z baterie je pomocí křemenného oscilátoru převáděna na elektrické kmity. Díky vysoké frekvenci kmitů (32 kHz) jsou quartzové hodinky velmi přesné, odchylka se pohybuje okolo jedné minuty za rok.

Upozornění: pokud je u hodinek uvedena výdrž baterie, je tento údaj vždy orientační. Skutečná výdrž baterie závisí na způsobu užívání hodinek a především pak na četnosti využívání doplňkových funkcí jako jsou stopky, osvětlení apod.

Typ skla: plastové

Používá se u nejlevnějších modelů hodinek. Tento typ "skla" se velmi snadno poškrábe, na druhou stranu, jeho pořizovací cena je zanedbatelná oproti ceně skla minerálního nebo safírového.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč