(Vyprodáno) Náramek z bílého zlata s topazem

(Vyprodáno) Náramek z bílého zlata s topazem

4.0 (0 Hodnocení)

Zlatý náramek s kytičkou a kamínkem, je vyroben z bílého 14 karátového zlata 585/1000, v lesklé povrchové úpravě. Náramek je vyroben v délce 18 cm, je zdoben kytičkou a kamínkem z topazu .. více

Náramek z bílého zlata s topazem

Zlatý náramek s kytičkou a kamínkem, je vyroben z bílého 14 karátového zlata 585/1000, v lesklé povrchové úpravě. Náramek je vyroben v délce 18 cm, je zdoben kytičkou a kamínkem z topazu.

Tento nádherný šperk je dodáván českou značkou Starlit.

Starlit - česká společnost s tradící přes 25 let. Svým zákazníkům přináší širokou nabídku šperků od osvědčených českých i zahraničních výrobců. Patří mezi největší a nejspolehlivější dodavatele na českém i slovenském trhu. Šperky prochází důslednou kontrolou. Zlaté šperky vážící nad 0,5 g jsou podle puncovního zákona označeny puncovní značkou potvrzující jejich ryzost. Šperky s diamantem jsou dodávány s certifikátem od soudního znalce. 

  • kov: zlato
  • ryzost: 585/1000
  • barva: bílá
  • kámen: topaz
  • délka: 18 cm
  • váha: 1,70 g

Parametry

Značky: Starlit
Barva: světle modrá, bílá
Materiál šperku: zlato - bílé
Určení: Pro ženy
Délka náramku: 18 cm
Druh přívěsku: s kamenem
Váha 2.00 g

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Od této značky

Více od Starlit

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.