Silvertime Šperkovnice Šperkovnice Šperkovnice JK Box SP-250/A25N černá

(Vyprodáno) Šperkovnice JK Box SP-250/A25N černá

Podobné výrobky:

Šperkovnice JK Box SP-250/A25N černá

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží černé barvy, je krásně zpracovaná, její vnitřek je částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením. Vybraná šperkovnice o rozměrech 18,8 x 15 x 13 cm nabízí velice přehledně členěný úložný prostor a automaticky výsuvný spodní šuplík.  Navíc je na víku šperkovnice připevněno velice praktické zrcátko. Součástí této šperkovnice je mnohem menší cestovní šperkovnice a tak už nebudete muset řešit, kam uložit vaše šperky, když pojedete na dovolenou či služební cestu.

TIP: díky automatickému vysouvání spodního šuplíku, který se otevírá současně s otevřením víka šperkovnice, uvidíte veškeré své šperky a cennosti na první pohled a tím pádem se můžete okamžitě rozhodnout, kterým ze svých oblíbených šperků se dnes ozdobíte. Zakoupená šperkovnice nabízí dostatečný prostor pro uložení všech šperků jako jsou prsteny, náušnice, řetízky, přívěsky a zároveň je velice přehledná.

Doporučení: přikupte k vybrané šperkovnici nějaký okouzlující šperk s krystaly Swarovski elements. Pokud jej vhodně naaranžujete do zakoupené šperkovnice, můžete si být jisti, že radost z tohoto dárku bude mít každá žena či dívka.

Rychlý přehled:
šperkovnice JKBox
- tvar: obdélník
- povrch: imitace kůže
- barva: černá
- rozměr: 18,8 x 15 x 13 cm
- cestovní šperkovnice součástí

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč