Šperkovnice JK Box SP-250/A25N černá

Šperkovnice JK Box SP-250/A25N černá

4.0 (0 Hodnocení)

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží černé barvy, je krásně zpracovaná, její vnitřek je částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

1 290

Šperkovnice JK Box SP-250/A25N černá

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží černé barvy, je krásně zpracovaná, její vnitřek je částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením. Vybraná šperkovnice o rozměrech 18,8 x 15 x 13 cm nabízí velice přehledně členěný úložný prostor a automaticky výsuvný spodní šuplík.  Navíc je na víku šperkovnice připevněno velice praktické zrcátko. Součástí této šperkovnice je mnohem menší cestovní šperkovnice a tak už nebudete muset řešit, kam uložit vaše šperky, když pojedete na dovolenou či služební cestu.

TIP: díky automatickému vysouvání spodního šuplíku, který se otevírá současně s otevřením víka šperkovnice, uvidíte veškeré své šperky a cennosti na první pohled a tím pádem se můžete okamžitě rozhodnout, kterým ze svých oblíbených šperků se dnes ozdobíte. Zakoupená šperkovnice nabízí dostatečný prostor pro uložení všech šperků jako jsou prsteny, náušnice, řetízky, přívěsky a zároveň je velice přehledná.

Doporučení: přikupte k vybrané šperkovnici nějaký okouzlující šperk s krystaly Swarovski elements. Pokud jej vhodně naaranžujete do zakoupené šperkovnice, můžete si být jisti, že radost z tohoto dárku bude mít každá žena či dívka.

Rychlý přehled:
šperkovnice JKBox
- tvar: obdélník
- povrch: imitace kůže
- barva: černá
- rozměr: 18,8 x 15 x 13 cm
- cestovní šperkovnice součástí

Parametry

Značky: JK Box
Barva: černá
Určení: pro ženy
Tvar šperkovnice: obdélníková
Specifikace: český výrobek
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od JK Box

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.