Šperkovnice JK Box SP-252/A21N hnědá

Šperkovnice JK Box SP-252/A21N hnědá

4.0 (0 Hodnocení)

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží tmavě hnědé barvy, je krásně zpracovaná, vnitřek šperkovnice je částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením. Vybraná šperkovnice o rozměre .. více

Dostupnost: Do týdne

1 090

Šperkovnice JK Box SP-252/A21N hnědá

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží tmavě hnědé barvy, je krásně zpracovaná, vnitřek šperkovnice je částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením. Vybraná šperkovnice o rozměrech 15,4 x 15,4 x 12,7 cm nabízí velice přehledně členěný úložný prostor a automaticky výsuvný spodní šuplík. Navíc je na víku šperkovnice připevněno velice praktické zrcátko. Součástí této šperkovnice je mnohem menší cestovní šperkovnice a tak už nebudete muset řešit, kam uložit vaše šperky, při cestách na dovolenou či služební cestu.

TIP: díky automatickému vysouvání spodního šuplíku, který se otevírá současně s otevřením víka šperkovnice, uvidíte veškeré své šperky a cennosti na první pohled a tím pádem se můžete okamžitě rozhodnout, kterým ze svých oblíbených šperků se dnes ozdobíte. Zakoupená šperkovnice nabízí dostatečný prostor pro uložení všech možných šperků jako jsou prsteny, náušnice, řetízky nebo přívěsky a zároveň je velice přehledná.

Doporučení: přikupte k vybrané šperkovnici nějaký okouzlující šperk s krystaly Swarovski elements. Pokud jej vhodně naaranžujete do zakoupené šperkovnice, můžete si být jisti, že radost z tohoto dárku bude mít každá žena či dívka.

Šperkovnice JK Box
- tvar: čtverec
- povrch: imitace kůže
- barva: tmavě hnědá
- rozměr: 15,4 x 15,4 x 12,7 cm
- cestovní šperkovnice součástí

Parametry

Značky: JK Box
Barva: hnědá
Určení: pro ženy
Tvar šperkovnice: čtvercová
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do týdne

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč