Šperkovnice JK Box SP-300/A21N hnědá

Šperkovnice JK Box SP-300/A21N hnědá

4.0 (0 Hodnocení)

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží tmavě hnědé barvy, je krásně zpracovaná, má vnitřek částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením .. více

Dostupnost: Do týdne

990

Šperkovnice JK Box SP-300/A21N hnědá

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží tmavě hnědé barvy, je krásně zpracovaná, má vnitřek částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením. Vybraná šperkovnice o rozměrech 16,5 x 12,7 x 11,5 cm nabízí velice přehledně členěný úložný prostor a automaticky výsuvný spodní šuplík. Navíc je na víku šperkovnice připevněno praktické zrcátko.

TIP: díky automatickému vysouvání spodního šuplíku, který se otevírá současně s otevřením víka šperkovnice, uvidíte veškeré své šperky a cennosti na první pohled a tím pádem se můžete okamžitě rozhodnout, kterým ze svých oblíbených šperků se dnes ozdobíte. Zakoupená šperkovnice nabízí nadstandardní prostor pro uložení všech možných šperků jako jsou prsteny, náušnice, řetízky, přívěsky a zároveň je díky třem patrům velice přehledná.

Doporučení: přikupte k vybrané šperkovnici nějaký okouzlující šperk s krystaly Swarovski elements. Pokud jej vhodně naaranžujete do zakoupené šperkovnice, můžete si být jisti, že radost z tohoto dárku bude mít každá žena či dívka.

Šperkovnice JK Box
- tvar: obdélník
- povrch: imitace kůže
- barva: tmavě hnědá
- rozměr: 16,5 x 12,7 x 11,5 cm

Parametry

Značky: JK Box
Barva: hnědá
Určení: pro ženy
Tvar šperkovnice: obdélníková
Specifikace: český výrobek
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do týdne

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od JK Box

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.