(Vyprodáno) Kombinovaný prsten z bílého zlata s růžovým motýlkem

(Vyprodáno) Kombinovaný prsten z bílého zlata s růžovým motýlkem

4.0 (0 Hodnocení)

Zlatý prsten je vyroben z bílého a růžového 14 karátového zlata o ryzosti 585/1000, v lesklé povrchové úpravě. Prsten zdobí motýlek v růžovém zlatě s řadou třpytivých bílých zirkonů .. více

Kombinovaný prsten z bílého zlata s růžovým motýlkem

Zlatý prsten je vyroben z bílého a růžového 14 karátového zlata o ryzosti 585/1000, v lesklé povrchové úpravě. Prsten zdobí motýlek v růžovém zlatě s řadou třpytivých bílých zirkonů. V nabídce jej naleznete ve velikostech 54 a 55.

Ozdobte se prstenem, který dodá vašemu outfitu tu správnou jiskru.

Tento nádherný šperk je dodáván českou značkou Starlit.

Starlit - česká společnost s tradící přes 25 let. Svým zákazníkům přináší širokou nabídku šperků od osvědčených českých i zahraničních výrobců. Patří mezi největší a nejspolehlivější dodavatele na českém i slovenském trhu. Šperky prochází důslednou kontrolou. Zlaté šperky vážící nad 0,5 g jsou podle puncovního zákona označeny puncovní značkou potvrzující jejich ryzost. Šperky s diamantem jsou dodávány s certifikátem od soudního znalce. 

  • kov: zlato
  • ryzost: 585/1000
  • barva: bílá, růžová
  • velikost: 54, 55
  • kámen: zirkon

Parametry

Značky: Starlit
Barva: bílá, růžová
Materiál šperku: zlato - bílé
Určení: Pro ženy
Velikost prstenu: 54, 55
Váha 2.00 g

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Od této značky

Více od Starlit

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.