Stříbrná souprava Swarovski elements 39003.4 růžová

Stříbrná souprava Swarovski elements 39003.4 růžová

4.0 (0 Hodnocení)

Souprava se Swarovski Elements 39003.4 fuchsia AB: vybraná souprava je vyrobena z rhodiovaného stříbra 925/1000. Použité Swarovski elements mají tvar srdce a růžovou barvu .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

718

Stříbrná souprava Swarovski elements 39003.4 růžová

Souprava se Swarovski Elements 39003.4 fuchsia AB: vybraná souprava je vyrobena z rhodiovaného stříbra 925/1000. Použité Swarovski elements mají tvar srdce a růžovou barvu. Celá souprava se skládá z visacích náušnic o délce 25 mm a přívěsku s délkou 8 mm. Náušnice v této soupravě Swarovski mají klasické zapínání, jinak se mu také říká dámský patent. Toto zapínání je jednoduché, bezpečné a u žen velmi oblíbené. Soupravy s křišťály Swarovski patří mezi oblíbené dárky pro ženy a k této soupravě od nás zdarma dostanete originální průhlednou dárkovou krabičku a samozřejmě certifikát prokazující pravost použitých Swarovski Elements. Šperky s krystaly Swarovski patří mezi nejžádanější dárky pro ženy. V naší nabídce najdete také šperky Swarovski, které jsou vhodné jako moderní dárky pro muže. 

Parametry

Značky: Swarovski elements
Barva: růžová
Druh náušnic: visací
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Zapínání náušnic: klasické (dámský patent)
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od Swarovski elements

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.