Perlový náhrdelník Swarovski elements 32010.3 grey třířadý

Perlový náhrdelník Swarovski elements 32010.3 grey třířadý

4.0 (0 Hodnocení)

Náhrdelník Swarovski Elements 32010.3 grey: je vyroben z rhodiovaného stříbra 925/1000 s délkou 45 cm a možností prodloužení náhrdelníku o 5 cm. Vybraný perlový náhrdelník v barvě grey (šedá) má ve spodní části mezi některé perly vsazeny kroužky, které jsou osázené bílými krystaly nebo kuličky rovněž osazené bílými krystaly Swarovski Elements .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

3 898

Perlový náhrdelník Swarovski elements 32010.3 grey třířadý

Náhrdelník Swarovski Elements 32010.3 grey: je vyroben z rhodiovaného stříbra 925/1000 s délkou 45 cm a možností prodloužení náhrdelníku o 5 cm. Vybraný perlový náhrdelník v barvě grey (šedá) má ve spodní části mezi některé perly vsazeny kroužky, které jsou osázené bílými krystaly nebo kuličky rovněž osazené bílými krystaly Swarovski Elements.

Zakoupený náhrdelník je dodáván v originální průhledné dárkové krabičce, která je pro Vás zdarma. Samozřejmostí je také certifikát prokazující pravost použitých Swarovski Elements.

Šperky s krystaly Swarovski patří mezi nejžádanější dárky pro ženy.

Parametry

Značky: Swarovski elements
Barva: šedá
Materiál šperku: syntetická perla
Určení: Pro ženy
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od Swarovski elements

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.