Perlový náramek Swarovski Elements 33061.3 grey

Perlový náramek Swarovski Elements 33061.3 grey

4.0 (0 Hodnocení)

Náramek Swarovski Elements 33061.3 grey: zobrazený náramek je vyrobený ze syntetických perel různých odstínů šedé barvy a velikosti 10 mm. Navíc jsou mezi perly vsazeny  kroužky, které jsou zdobeny krystaly Swarovski Elements v barvě krystal (bílá) .. více

Dostupnost: Do 3 dnů

358

Perlový náramek Swarovski Elements 33061.3 grey

Náramek Swarovski Elements 33061.3 grey: zobrazený náramek je vyrobený ze syntetických perel různých odstínů šedé barvy a velikosti 10 mm. Navíc jsou mezi perly vsazeny  kroužky, které jsou zdobeny krystaly Swarovski Elements v barvě krystal (bílá). Náramek má délku 17,5 cm, kterou není možné jakkoliv upravovat. Vybraný náramek Vám dodáme v originální, průhledné papírové krabičce Swarovski Elements. Součástí každého u nás zakoupeného šperu se Swarovki Elements je certifikát prokazující pravost použitých Swarovski kamínků. Veškeré šperky se Swarovki Elements můžeme bez obav doporučit jako moderní dárky pro ženy a zajímavé dárky pro muže. 

Parametry

Značky: Swarovski elements
Barva: šedá
Délka náramku: kratší než 18 cm, jiná délka, nastavitelná (s prodloužením)
Materiál šperku: syntetická perla
Určení: Pro ženy
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do 3 dnů

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Od této značky

Více od Swarovski elements

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.