(Vyprodáno) Stříbrná souprava Swarovski elements 39104.2 krystal AB

(Vyprodáno) Stříbrná souprava Swarovski elements 39104.2 krystal AB

4.0 (0 Hodnocení)

Souprava Swarovski Elements 39104.2 krystal AB: zobrazená souprava má zapínání náušnic a úchyt přívěsku vyroben z rhodiovaného stříbra 925/1000. Náušnice mají průměr 7 mm a délku 34,5 mm, přívěsek s délkou 24,5 mm je stejného průměru jako náušnice .. více

Stříbrná souprava Swarovski elements 39104.2 krystal AB

Souprava Swarovski Elements 39104.2 krystal AB: zobrazená souprava má zapínání náušnic a úchyt přívěsku vyroben z rhodiovaného stříbra 925/1000. Náušnice mají průměr 7 mm a délku 34,5 mm, přívěsek s délkou 24,5 mm je stejného průměru jako náušnice. Vybraná souprava je osazena několika menšími krystaly Swarovski Elements v barvě krstal ab (bílá s ab efektem). Zapínání náušnic je řešno tzv. dámským patentem. Jedná se o nejčastěji používaný a velmi bezpečný způsob zapínání.

K soupravě od nás dostanete zdarma originální dárkovou krabičku a samozřejmě certifikát prokazující pravost použitých Swarovski Elements.

Šperky s krystaly Swarovski patří mezi nejžádanější dárky pro ženy. Pokud tyto šperky zvolíte jako dárky pro muže, určitě budou příjemně překvapeni. 

Parametry

Značky: Swarovski elements
Barva: krystal ab (lesklý)
Druh náušnic: visací
Druh přívěsku: s kamenem
Materiál šperku: stříbro
Určení: Pro ženy
Zapínání náušnic: klasické (dámský patent)
Váha 2.00 g

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč