(Vyprodáno) Bílý perlový náhrdelník se Swarovski Elements 32011.1 bílá

(Vyprodáno) Bílý perlový náhrdelník se Swarovski Elements 32011.1 bílá

4.0 (0 Hodnocení)

Náhrdelník se Swarovski Elements 32011.1 bílá: má zapínání vyrobeno z rhodiovaného stříbra 925/1000. Zobrazený náhrdelník je vyroben ze syntetických perel o průměru 10 mm v bílé barvě .. více

Bílý perlový náhrdelník se Swarovski Elements 32011.1 bílá

Náhrdelník se Swarovski Elements 32011.1 bílá: má zapínání vyrobeno z rhodiovaného stříbra 925/1000. Zobrazený náhrdelník je vyroben ze syntetických perel o průměru 10 mm v bílé barvě. Tento náhrdelník s délkou 45 cm a možností prodloužení až o 5 cm je navíc ve spodní části zdoben kuličkou, která je osazená krystaly Swarovski elements bílé barvy. K zakoupenému náhrdelníku od nás dostanete zdarma originální průhlednou dárkovou krabičku Swarovki elements. Samozřejmostí je také certifikát prokazující pravost použitých Swarovski Elements. Šperky s krystaly Swarovski patří mezi nejžádanější dárky pro ženy. Pokud tyto šperky zvolíte jako dárky pro muže, určitě budou příjemně překvapeni. 

Parametry

Značky: Swarovski elements
Barva: bílá
Materiál šperku: syntetická perla
Určení: Pro ženy
Váha 2.00 g

Technologie

Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží

Náš e-shop má samozřejmě s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů což si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč