Šperkovnice JK Box SP-252/A10N červená

Šperkovnice JK Box SP-252/A10N červená

4.0 (0 Hodnocení)

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží tmavě červené barvy, je krásně zpracovaná, má vnitřek částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením .. více

Dostupnost: Do týdne

1 090

Šperkovnice JK Box SP-252/A10N červená

Šperkovnice má povrch potažen syntetickou kůží tmavě červené barvy, je krásně zpracovaná, má vnitřek částečně polstrován a potažen sametovou látkou světlé barvy, která chrání vaše šperky před poškozením. Vybraná šperkovnice o rozměrech 15,4 x 15,4 x 12,7 cm nabízí velice přehledně členěný úložný prostor a automaticky výsuvný spodní šuplík. Navíc je na víku šperkovnice připevněno velice praktické zrcátko. Součástí této šperkovnice je mnohem menší cestovní šperkovnice a tak už nebudete muset řešit, kam uložit vaše šperky, když pojedete na dovolenou či služební cestu.

TIP: díky automatickému vysouvání spodního šuplíku, který se otevírá současně s otevřením víka šperkovnice, uvidíte veškeré své šperky a cennosti na první pohled a tím pádem se můžete okamžitě rozhodnout, kterým ze svých oblíbených šperků se dnes ozdobíte. Zakoupená šperkovnice nabízí dostatečný prostor pro uložení všech možných šperků jako jsou prsteny, náušnice, řetízky nebo přívěsky a zároveň je velice přehledná.

Doporučení: přikupte k vybrané šperkovnici nějaký okouzlující šperk s krystaly Swarovski elements. Pokud jej vhodně naaranžujete do zakoupené šperkovnice, můžete si být jisti, že radost z tohoto dárku bude mít každá žena či dívka.

Rychlý přehled:
šperkovnice JK Box
- tvar: čtverec
- povrch: imitace kůže
- barva: bordó
- rozměr: 15,4 x 15,4 x 12,7 cm
- cestovní šperkovnice součástí

Parametry

Značky: JK Box
Barva: červená
Určení: pro ženy
Tvar šperkovnice: čtvercová
Specifikace: český výrobek
Váha 2.00 g
Dostupnost: Do týdne

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.