Možnosti platby

Pro ještě větší pohodlí a radost z nákupu jsme připravili několik možností plateb. Stačí si jen vybrat způsob, který Vám nejvíce vyhovuje a vybrané šperky jsou zase o něco blíž k Vám nebo k Vašim blízkým.

Hotově (zdarma)

Tento způsob platby je možný v případě osobního odběru na naší kamenné prodejně v Třinci. Než si půjdete pro objednané zboží vyčkejte prosím na e-mailové potvrzení, že je pro Vás zboží na prodejně přichystáno.

Dobírkou (příplatek 40 Kč k základní ceně dopravy)

Nejčastěji využívaný způsob platby spočívající v tom, že za objednané zboží zaplatíte doručovateli (pošťákovi, pracovníkovi kurýrní služby GEIS) nebo v případě doručení na výdejní místo Zásilkovny, pak dobírku platíte pracovníkovi výdejního místa.

Bankovním převodem (zdarma)

Po přijetí objednávky Vám zašleme potvrzovací e-mail s údaji k platbě (číslo účtu a variabilní symbol). Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisenbank. Po obdržení platby Vám zboží obratem odešleme. O odeslání zboží budete informováni e-mailem, ve kterém obdržíte také číslo zásilky. Pro bezproblémové přiřazení platby k Vaší objednávce Je důležité uvést správný variabilní symbol.

Twisto (zdarma)

Objednáné zboží vám doručíme a můžete je zaplatit až za 14 dnů.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Silvertime
a obdržíte slevu na první nákup v hodnotě 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč