Možnosti platby

Pro ještě větší pohodlí a radost z nákupu jsme připravili několik možností plateb. Stačí si jen vybrat způsob, který Vám nejvíce vyhovuje a vybrané šperky jsou zase o něco blíž k Vám nebo k Vašim blízkým.

 

PLATBA cena
Dobírka Dobírka
cena
40 Kč
Převod na účet Převod na účet
cena
ZDARMA
Hotově na prodejně Hotově na prodejně
cena
ZDARMA
Twisto Twisto
cena
ZDARMA

 

Hotově (zdarma)

Tento způsob platby je možný v případě osobního odběru na naší kamenné prodejně v Třinci. Než si půjdete pro objednané zboží vyčkejte prosím na e-mailové potvrzení, že je pro Vás zboží na prodejně přichystáno.

Dobírkou (příplatek 40 Kč k základní ceně dopravy)

Nejčastěji využívaný způsob platby spočívající v tom, že za objednané zboží zaplatíte doručovateli (pošťákovi, pracovníkovi kurýrní služby GEIS) nebo v případě doručení na výdejní místo Zásilkovny, pak dobírku platíte pracovníkovi výdejního místa.

Bankovním převodem (zdarma)

Po přijetí objednávky Vám zašleme potvrzovací e-mail s údaji k platbě (číslo účtu a variabilní symbol). Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisenbank. Po obdržení platby Vám zboží obratem odešleme. O odeslání zboží budete informováni e-mailem, ve kterém obdržíte také číslo zásilky. Pro bezproblémové přiřazení platby k Vaší objednávce Je důležité uvést správný variabilní symbol.

Twisto (zdarma)

Objednáné zboží vám doručíme a můžete je zaplatit až za 14 dnů.

Newsletter

Získejte výhody, které pravidelně připravujeme pro odběratele novinek. Přihlaste se a získejte 10% slevu na první nákup.